15.09.2014

Creative Blog Tour

I mnie dopadło;-)


Zostałam nominowana przez Ivy do zabawy, więc nie mogłam się wymigać:)Iwona to niezwykle ciepła i życzliwa osoba. Wiem, co mówię, bo miałam okazję spotkać ją osobiście. A raczej wprosić się na kawę z całą swoją familią, a ona nas ugościła i nic a nic nie kręciła nosem;-) Jest wyrozumiałą szefową DT Rapakivi i dzięki niej w zespole panuje rodzinna atmosfera. Zawsze można się z nią dogadać, a czasem nawet można liczyć na towar spod lady ;-)


Pora na moje odpowiedzi:

1. Nad czym obecnie pracuję?
Życiowo nad ogarnięciem tego, co wokół mnie i przygotowaniem się na drugą Maludę:) A Twórczo? Nad kilkoma projektami równocześnie: właśnie kończę album wakacyjny i kilka LO'sów, a pomysłów na kolejne mam przynajmniej kilka:)

2. Jak moja praca różni się od innych?
Pewnie tym, że jest moja:)  Bo tylko ja wiem, co czuję przy tworzeniu danej pracy, co dają mi wspomnienia w niej zamknięte i jak będę pamiętać wydarzenie, które akurat 'oprawiam'.

3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?
Tworzę, bo to już część mnie. Bez tego bym się udusiła, serio. Jak przez kilka dni nie ciacham papierów, to zaczynam mieć symptomy podobne do PMS'a :P Więc wiadomo, że muszę! A bloga piszę, bo to takie okienko na świat, w którym mogę pokazać kawałek swojej twórczości.

4. Jak wygląda mój proces tworzenia?
Zwykle pracuję na raty, gdyż Humiszak nie pozwala inaczej. Najpierw mam chęć na jakiś klimat albo kolory, ewentualnie jakieś zdjęcie mnie przywołuje;-) a potem to już tylko działam w obranym kierunku. Brudzę się przy tym i bałaganię, ale taki urok tworzenia, czyż nie? :)

Do udziału w zabawie nominuję:


Sylwia tworzy niesamowite kolaże, od których wprost trudno oderwać wzrok! Oprócz tego spod jej zdolnych rąk wychodzą inne cudowności, które podejrzeć możecie na jej blogu (klik).
A o samej Sylwii słyszałam sporo zanim jeszcze poznałam jej twórczość:) Okazało się bowiem, że mamy wspólną koleżankę i obie znałyśmy się ze 'słyszenia' :)


To kobieta orkiestra! W sensie, że tworzy nie tylko z papieru, ale także dzierga, ślicznie rysuje, lepi z modeliny i jeszcze mnóstwo innych wspaniałości! Nic, tylko podziwiać! o tutaj (klik), zajrzyjcie sami:) Gdy zobaczyłam jej dzieła, to oniemiałam i ...pozazdrościłam ;-)

Obie dziewczyny podziwiam za zapał, talent i to, że im się chce tworzyć, przy okazji ciesząc nasze oczy:)

---

A ja na dokładkę pokażę Wam jeszcze kartkę, która powstała z potrzeby chwili na mapkowe wyzwanie Kwiatu Dolnośląskiego:


Dobrej nocy!

Huma2 komentarze :

  1. Piekna kwiatowa kartka
    Dziękuję za udział w wyzwaniu KD

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa :) Cieszę się bardzo, że "wprosiliście się" na tę kawę :-P Fantastycznie było poznać osobiście Ciebie i Twoją fantastyczną rodzinkę :)

    OdpowiedzUsuń

Twoje słowa mają moc:-)
Dziękuję!