22.06.2012

mięta+szary+róż x 2

A takie kolory mnie wzięły na całkowitym bezweniu:P, a  jak zaczęłam kleić, to się rozkręciłam na tyle, że powstał i scrap, i kartka:
-scrap do najnowszego wyzwania Scrapujących Polek:

foto na nim by nieoceniona MagdaM:*

-kartka do nowej mapki na ScrapMap:


Podoba mi się to połączenie i coś czuję, że nie powiedziałam mu ostatniego słowa;-)
Huma

4 komentarze :

 1. Zestawienie kolorów niesamowite! Świeżość i lekkość aż bije od tych prac :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wstyd przyznać, ale zaglądam do Ciebie po raz pierwszy za sprawą cudnej pracy ze ScrapMap. Kolory boskie, a kartka - no genialna po prostu! I do tego ta zupełnie przypadkowa zbieżność nazw blogów... będę zaglądać :)
  Pozdrawiam!
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj szalejesz, szalejesz na Tych swoich scrapkach i Lo'sach, a tych drugich przede wszystkim :) U mnie zwykle wszystko zaplanowane, poukładane, a tutaj tak wspaniały twórczy chaos, że nie wiadomo w którą stronę patrzeć! A mam do Ciebie nie skromne pytanko, znaczy właściwie domyślam się odpowiedzi, ale jak zapytam, to może przy okazji otrzymam jeszcze kilka dodatkowych rad, a mianowicie, wszystkie cytaty sama sobie drukujesz i to tak pojedynczo, czy raczej hurtowo i potem dopasowujesz do różnych prac, a dodatkowo, jakich farb używasz do dekoracji swoich prac?

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie połączenie kolorów w Twoim wydaniu jest absolutnie zachwycające. Najbardziej podoba mi się layout - młodzieńcza miłość aż się z niego wylewa!

  OdpowiedzUsuń

Twoje słowa mają moc:-)
Dziękuję!